Jesteś w: Start ANKIETA-BADANIA NAD SAMOPOCZUCIEM W CZASIE PANDEMII COVID-19

ANKIETA-BADANIA NAD SAMOPOCZUCIEM W CZASIE PANDEMII COVID-19

Szanowni Państwo,

jesteśmy zespołem badawczym z Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, prowadzącym badania nad samopoczuciem i doświadczeniami osób z niepełnosprawnością oraz ich rodzin w czasie pandemii COVID-19.

Zwracamy się z serdeczną prośbą o wypełnienie ankiety przez studentów i doktorantów z niepełnosprawnością:

Bardzo zależy nam na poznaniu perspektywy osób z niepełnosprawnością i ich rodzin, bowiem o sytuacji tej grupy społecznej w czasie pandemii wiadomo dotąd niewiele. Zidentyfikowanie najważniejszych zasobów społecznych oraz psychologicznych, pomocnych w radzeniu sobie z konsekwencjami pandemii jest ważnym wyzwaniem, mogącym przyczynić się do wypracowania bardziej skutecznych form wsparcia. W wyniku badania powstanie raport z rekomendacjami, który zostanie udostępniony wszystkim zainteresowanym. Badania poszczególnych osób są anonimowe, a wszelkie uzyskane informacje będą traktowane jako ściśle poufne i analizowane jedynie zbiorczo. Będziemy bardzo wdzięczni za pomoc w rozpowszechnieniu informacji o badaniu i zachęcenie do udziału w nim.

Z wyrazami szacunku,
W imieniu zespołu