Jesteś w: Start PROJEKT "ABSOLWENT -> PRACA -> STABILIZACJA"

PROJEKT "ABSOLWENT -> PRACA -> STABILIZACJA"

Informujemy o możliwości uczestnictwa w projekcie "ABSOLWENT -> PRACA -> STABILIZACJA", który oferuje kompleksowe wsparcie niepełnosprawnych studentów ostatniego roku oraz absolwentów szkół wyższych w wejście na rynek pracy.

Projekt jest współfinansowany w ramach środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

Uczestnikami projektu mogą być tylko i wyłącznie osoby posiadające aktualne orzeczenie o niepełnosprawności, będące absolwentami szkół wyższych (maksymalnie do 5 lat) lub osoby będące na ostatnim roku studiów.

Projekt oferuje kompleksową aktywizację zawodową: staże, szkolenia i kursy zawodowe, poradnictwo zawodowe, pośrednictwo pracy, a także indywidualne wsparcie psychologiczne.

Udział w projekcie jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje są dostępne na plakacie lub ulotce projektu.