Jesteś w: Start WARSZTAT LIDERA - SZKOLENIA PODNOSZĄCE KOMPETENCJE Z ZAKRESU ZARZĄDZANIA ZESPOŁEM I PROJEKTEM

Fundacja Łódź Akademicka prowadzi projekt Warsztat Lidera (finansowany z funduszy Unii Europejskiej, a więc darmowy dla uczestników) w którego jest przewidziana pula miejsc dla osób z niepełnosprawnościami.

Warsztat Lidera to projekt podnoszący kompetencje uczestników z zakresu zarządzania zespołem i projektem. 100 h szkoleniowych jest podzielone na 5 zjazdów tematycznych – 4 dotyczą kompetencji liderskich, 1 dotyczy zarządzania projektami. Każdy zjazd to 5 spotkań po 4h szkoleniowe.

Całość szkoleń odbywa się online – zatem chętni mogą uczestniczyć w szkoleniach z dowolnego miejsca w Polsce. Po szkoleniach grupy szkoleniowe (po ok 12 osób) są dzielone na 2 grupy projektowe (po ok 6 osób). Przez 3-4 miesiące realizują wspólnie miniprojekt. Ma on na celu zrozumieć w pełni materiał szkoleniowy poprzez praktykę, oraz zrobić coś wspólnie dla innych.  Projekt rozpoczyna się i kończy testem psychologicznym określającym poziom kompetencji uczestników. Osoby, które ukończą projekt otrzymają certyfikat potwierdzający nabyte umiejętności.

Jedynymi warunkami uczestnictwa w projekcie jest wiek – między 19, a 29 rokiem życia, oraz możliwość uczestniczenia w zajęciach online.

Rekrutacja trwa do 15 lutego

Więcej o projekcie oraz zapisy na stronie internetowej https://warsztatlidera.pl/